biuro@domoptymalny.com.pl  |  +48 732 049 601
Follow us :-

Firma

dom optymalny

Nawet najlepsza strona internetowa nie zastąpi doświadczonego fachowca, dlatego oferta firmy REJACK ma prostą formę i jest ograniczona do podstawowych informacji. Zresztą i tak większość spraw trzeba uzgadniać w trakcie bezpośrednich spotkań na budowie, w biurze oraz telefonicznie i mailowo.

REJACK w obecnym kształcie działa od 2014 roku ale osoby tworzące firmę posiadają kilkudziesięcioletnie doświadczenie nabyte w trakcie prac na wielu inwestycjach budowlanych, począwszy od najdrobniejszych usług po duże inwestycje budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i usługowego.

W 2014 roku rozpoczęliśmy działalność od budowy domów jednorodzinnych a od drugiej połowy 2016 roku skoncentrowaliśmy się na budowie Optymalnych Domów Energooszczędnych. Rezultatem tego jest możliwość zaoferowania budowy domu o optymalnych czyli najlepszych parametrach budowlano-energetycznych w atrakcyjnej cenie.

dom optymalnyDomy Optymalne łączą w sobie stylowy wygląd, komfort dotyczący funkcjonalności oraz koszty eksploatacyjne zredukowane do minimum. Domy Optymalne są całkowicie zasilane odnawialnymi źródłami energii i spełniają najwyższe standardy obowiązujące w nowoczesnym budownictwie.

Budowa domów energooszczędnych a takim jest Dom Optymalny wymaga precyzji wykonania każdego elementu, wszystkie prace powinny być wykonane z dbałością o każdy detal. Nie należy zatrudniać przypadkowych wykonawców, ekipa musi być doświadczona i znać wymagania takiego sposobu budowania. Konieczne jest także zatrudnienie doświadczonego kierownika budowy. Na budowy Domów Optymalnych firma REJACK desygnuje najlepszych pracowników oraz zapewnia doświadczonego kierownika budowy na cały czas budowy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak spełniać marzenia o własnym domu. Indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji, dopasowując się do oczekiwań i wymagań Inwestora. W naszej pracy stosujemy wysokie standardy, dbamy o jak najwyższą jakość: zastosowanych materiałów budowlanych, prac budowlano-montażowych i obsługi klienta.

Dyrektorem Generalnym firmy REJACK jest inżynier budownictwa Jacek Koronowski pracujący w tym zawodzie od 30 lat.

Naszym strategicznym partnerem jest właściciel systemu budowlanego opartego o produkty H-Block® oraz Thexpan®, firma SOLCRAFT sp. z o.o.


dom optymalny

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.