domoptymalny.com.pl

Blog budowlany

Dom

Łatwe gotowanie – płyty indukcyjne do zabudowy

Coraz rzadszym widokiem w naszych kuchniach są stare kuchenki gazowe. Abstrahując od faktu, że nie wszędzie dostępny jest gaz sieciowy i trzeba było korzystać z gazu w butlach, to kuchenki gazowe wymierają z innego powodu.

Płyty indukcyjne do zabudowy

Wypiera je inne, nowocześniejsze rozwiązanie: płyty indukcyjne do zabudowy. Wygrywają stylem, elegancją, wygodą użytkowania, a także bezpieczeństwem. Nie od dziś wiadomo, ze gaz w butli to nie jest najbezpieczniejsze rozwiązanie dla domu. Nawet poczciwa kuchenka gazowa korzystająca z gazu sieciowego może stanowić zagrożenie dla domowników. Takiego niebezpieczeństwa nie stwarza natomiast płyta indukcyjna do zabudowy.

Wyższy koszt?

Może i kosztuje więcej, ale jest prosta w obsłudze i świetnie wygląda. Jeśli pozbywamy się starej kuchenki gazowej na gaz w butli, a wymieniamy ją na płytę indukcyjną do zabudowy, wymienić też musimy garnki, gdyż gotowanie na takiej płycie wymaga specjalnych garnków. Nie jest to jednak duży koszt i warto go ponieść. Każdy użytkownik płyty indukcyjnej do zabudowy docenia jej walory użytkowe.

www.quality-home.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *