domoptymalny.com.pl

Blog budowlany

Dom

Jak ułatwić sobie malowanie mieszkania? Odśwież wnętrze w kilku krokach!

Brudne ściany potrafią skutecznie zepsuć każdą aranżację. Jeśli jednak odkładasz malowanie mieszkania na bliżej nieokreśloną przyszłość, mamy dla Ciebie złą wiadomość – jeszcze długo nie będziesz mógł cieszyć się pięknym wnętrzem. Obawiasz się bałaganu, potarganej folii malarskiej i konieczności wynoszenia wszystkich mebli? Niesłusznie! Wybierając niekapiący wałek do malowania, możesz odświeżyć mieszkanie w kilku krokach!

Przygotuj pomieszczenia i zabieraj się do pracy!

Przygotowanie mieszkania do malowania wbrew pozorom nie musi być trudne i czasochłonne. Zwłaszcza jeśli zrezygnujesz z tradycyjnych metod. Jak zatem zmienić kolor ścian szybko i bezpiecznie, bez wynoszenia mebli i bez zakrywania podłogi folią malarską? Wybierz niekapiący wałek do malowania z dozownikiem i koniecznie sprawdź, co robić!

1. Przygotuj pomieszczenie

Nie martw się – nie będziesz musiał nic wynosić. Wystarczy, że meble przesuniesz na środek pomieszczenia, a ze ścian zdejmiesz obrazy i zdjęcia. Wszystko jest gotowe? Przygotuj wałek!

2. Przygotuj wałek do malowania

Napełnij dedykowany pojemnik farbą, a następnie wlej ją do dozownika. Znajdziesz go, otwierając wałek z jednej strony. Tak przygotowane akcesorium jest gotowe do pracy!

3. Zadbaj o szczegóły!

Krawędzie i narożniki także mogą być wykończone dokładnie i estetycznie. Wszystko dzięki dołączonym do wałka akcesoriom – szpatułce do narożników oraz wałkowi do krawędzi.

4. Umyj wałek i ciesz się efektami

To wszystko! Ściany są pomalowane, pokój czysty, w wałek, po opłukaniu w bieżącej wodzie – gotowy do dalszych prac!

Niekapiący wałek do malowania jest Ci potrzebny!

Zwłaszcza jeśli lubisz, kiedy Twój dom lśni czystością! Zabrudzone ściany przestaną zakłócać estetykę wnętrza, a Ty nie będziesz musiał planować remontu miesiącami. Niekapiący wałek do malowania gwarantuje prostą i szybką pracę i zaskakujące rezultaty. Farba jest rozprowadzona równomiernie, a Ty nie musisz obawiać się o ewentualne smugi. Jak to możliwe?

Wszystko dzięki unikalnej konstrukcji urządzenia i dołączonym akcesoriom – kuwecie i pojemnikowi na farbę. Nadmiar możesz swobodnie pozostawić właśnie na kuwecie, a dodatkową porcję dolać, korzystając ze specjalnie zaprojektowanego pojemnika. Takie rozwiązanie docenią wszyscy, którzy lubią działać spontanicznie!

Jak przechowywać wałek malarski?

Po zakończonej pracy wałek malarski należy bezzwłocznie umyć i osuszyć. Zadbane akcesorium będzie służyło Ci przez kolejne lata, pozwalając w prosty sposób wprowadzać nowe trendy do Twojego wnętrza!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.